Forza Motorsport 8 ruszyły zapisy do beta testów

Forza Motorsport 8 – ruszyła rejestracja do testów gry

0 komentarzy

Fani Forza Motorsport 8 mogą zacierać ręce. Można już się rejestrować na nadchodzące beta testy produkcji.

Turn 10 wrzuciło do sieci formularz rejestracyjny. Po jego wypełnieniu, będzie można uczestniczyć w specjalnych panelach dyskusyjnych na temat gry Forza 8, a także wziąć udział w beta testach. Twórcy w przypadku nadchodzącej produkcji, stawiają mocno na kontakt ze społecznością, aby ich gra była jak najlepsza.

Zapisanie się do panelu dyskusyjnego, to jedyna szansa na zapoznanie się z Forzą 8 przed premierą. Tylko dzięki temu, można uczestniczyć w zamkniętych beta testach.

Po pytaniach zawartych w formularzu rejestracyjnym można wywnioskować, że twórcy będą jeszcze bardziej stawiać na rywalizację sieciową i e-sport. Czyżby Forza 8 poszła w ślady Gran Turismo Sport? Kto wie, w końcu seria Forza to obecnie jedna z najlepszych gier wyścigowych.

Forza Motorsport 8 – czego możemy się spodziewać?

Ósma część popularnych wyścigów prawdopodobnie będzie się nazywać po prostu Forza Motorsport. Twórcy tym samym chcą podkreślić nowe rozdanie dla serii. Nie znamy dokładnej daty premiery gry, ale ma ona zadebiutować w ramach usługi Game Pass już od pierwszego dnia dostępności.

Produkcja ma działać w rozdzielczości 4K z 60 klatkami na sekundę oraz ray-tracingiem na Xbox Series X. Z niecierpliwością czekamy na debiut gry na konsoli Microsoftu oraz PC.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się