Forza Horizon 3 – lodowe trasy Blizzard Mountain w pierwszym dodatku

Forza Horizon 3
Newsy PC XOne

Dodatek jest już do pobrania.

Microsoft informuje o udostępnieniu pierwszego dodatku do Forza Horizon 3. Blizzard Mountain jest już do pobrania w Sklepie Xbox – jako samodzielne rozszerzenie do gry, lub w ramach pakietu Forza Horizon 3 Expansion Pass.

Dodatek Blizzard Mountain wprowadza niespotykane wcześniej w grach z serii Forza Horizon zimowe scenerie, a w nich szybką jazdę po oblodzonych trasach, zmienne warunki pogodowe od lekkich opadów śniegu po lodowe zamiecie oraz nowe ustawienia pojazdów, w tym zimowe opony. Wraz z nowymi scenariami, w dodatku Blizzard Mountain do gry Forza Horizon 3 graczom przyjdzie zmierzyć się ze śniegiem, lodem, ekstremalnymi wzniesieniami i śnieżnymi burzami, próbując swoich sił w walce o tytuł Króla Góry. Ekstremalny górski plac zabaw zawiera dodatkowe osiem nowych samochodów, wybranych przez twórców gry pod kątem możliwość jazdy w trudnym terenie i wymagających warunkach pogodowych, w tym m.in. Forda GYMKHANA 9 Focus RS RX 2016. Rywalizuj w nowych typach wyścigów górskich jak Wspinaczka, Zjazd i Zamieć.

Posiadacze konsol Xbox One S i odbiorników z funkcją HDR będą mogli podziwiać szczegółowe scenerie zaśnieżonej Australii, dzięki rozszerzonej palecie kontrastów. Funkcja HDR umożliwia również nowe osiągi graficzne technologii ForzaTech, zwiększając odwzorowanie szczegółów w grze, od promieni światła odbijających się na śniegu i lodzie, po zamarznięte tafle jezior.

Źródło: Microsoft

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie