Fortnite z wielką rewolucją? Gra ma dostać tryb FPP

Fortnite ma dostać tryb FPP, który zadowoli
Mobile Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Epic Games cały czas stara się przekonać nowych graczy do Fortnite. Teraz mówi się o tym, że w grze pojawi się specjalny tryb FPP dedykowany graczom, którzy preferują taką perspektywę.

Fortnite jest światowym ewenementem – gra i tak zdobyła olbrzymią popularność, ale Epic Games nie chce spocząć na laurach. Firma niedawno w ciągu jednej nocy drastycznie upiększyła grafikę w grze. Do tego wciąż fani otrzymują nową zawartość. “Wyjadacze” battle royale lub innych sieciowych gier PVP patrzą na “bajkową” produkcję nieco ze sporym dystansem. Właśnie dlatego, aby przekonać do siebie takich graczy, Epic zadbał jakiś czas temu o tryb “bez budowania”. Teraz chcą skusić kolejnych graczy, zupełnie zmieniając perspektywę.

Znany fanom Fortnite leaker związany z megahitem Epica HYPEX znów postanowił zdradzić nam zakulisowe informacje. W jednym tweecie na Twitterze wyjawił, że w grze oficjalnie zadebiutować ma oczekiwany przez niektórych tryb FPP. Warto zaznaczyć, że wiele gier battle royale oferuje wybór między FPP a TPP (PUBG, Warzone 2 i nie tylko), ale Fortnite zawsze zmuszało graczy do oglądania akcji zza pleców postaci. Nietrudno odnieść wrażenie, że twórcy chcą w ten sposób przekonać do siebie kolejnych graczy.

Tryb pierwszoosobowy Fortnite’a w końcu pojawi się w kolejnym sezonie! To samo wiarygodne źródło potwierdziło to także @ShiinaBR, a teraz @GMatrixGames & @iFireMonkey dostali potwierdzenie również ze swojej strony.

– napisał HYPEX na Twitterze

Warto dodać, że niektóre rodzaje broni już teraz wymuszają pierwszoosobowe przycelowanie. Tym razem w grze miałby pojawić się specjalny tryb, w którym gracze graliby wyłącznie w formie FPS-a. Obecny sezon w grze ma dobiec końcowi już 8 marca 2023 roku. Wciąż nie znamy jednak daty startu kolejnego.

Swoją drogą zaznaczę tylko, że Fortnite może najpewniej okazać się kolejnym FPS-em, który “oszukuje” swoich graczy. Więcej o tym przeczytacie o tutaj właśnie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie