Wkurzało Was budowanie w Fortnite? No to mamy świetną wiadomość

Fortnite Avengers
Mobile PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Epic Games przedstawia nowy tryb „Zero Budowania”, który zostanie z nami na stałe. Jak się zapewne domyślacie, teraz w Fortnite będzie liczyło się celne oko.

Nie, żeby wcześniej to nie miało znaczenia, ale teraz z pewnością to najważniejszy element zabawy.

Fortnite bez budowania oficjalnie

Jakiś czas temu hitowa produkcja od Epic Games rozpoczęła nowy sezon, w którym postawiono na celne oko i umiejętności strzeleckie. Najpopularniejsze battle royale pożegnało się bowiem z trybem budowania i stało się „kolejną grą o przetrwanie”, jak mogą uważać sceptycy. Ja jednak sądzę, że wyrzucenie z gry tego elementu znacząco się jej przysłużyło.

Choć trzeba przyznać, że w internecie pojawiło się sporo pozytywnych reakcji na nowy tryb gry. I chyba okazał się takim hitem, iż samo Epic Games potwierdziło niedawne pogłoski. Na oficjalnej stronie gry czytamy, iż produkcja wita się z nowym trybem „Zero Budowania” na stałe!

Zero Budowania to czysty test broni, przedmiotów i zdolności ruchowych. Zero Budowania można znaleźć na stronie Odkryć jako listy solo, par, trójek i oddziałów. (Przejdźcie na stronę Odkryć, klikając w lobby przycisk „ZMIEŃ” nad przyciskiem „GRAJ!”). 

– wyjaśniają twórcy na blogu

Oczywiście gracze nie pozostaną bez jakiejkolwiek „ochrony” (własnoręcznie stawiane budynki przecież służyły za niezły sposób na osłonę przed nieprzyjacielem). Twórcy prezentują nową „Nadosłonę”, która może pomóc nam w przetrwaniu tego wyścigu o przeżycie.

Jak dla mnie – bomba. Produkcja zaczynała jako kooperacyjna strzelanka właśnie z budowaniem, ale gdzieś w międzyczasie prawdziwym hitem okazał się tryb battle royale. Osobiście jednak dość mocno odbiłem się od gry, właśnie przez zbytnio rozwiniętą mechaniką budowania. Być może PUBG czy Warzone za bardzo mnie pod tym kątem rozleniwiły. Teraz jednak z pewnością będziemy mogli spotkać się na serwerach, aby przetestować czysto strzeleckie umiejętności.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie