Film Gran Turismo z nowym nazwiskiem w obsadzie. Orlando Bloom dołącza do Davida Harboura

Film Gran Turismo z kolejnym doskonałym nazwiskiem w obsadzie
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Film Gran Turismo powoli zaczyna nabierać kształtów. Do obsady dołączył już kolejny doskonale znany aktor.

Zaledwie w zeszłym tygodniu informowaliśmy, że na ekranach w produkcji pojawi się David Harbour. Teraz wiadomo już, że oprócz Hoppera ze Stranger Things znajdzie się także Orlando Bloom. To już trzecie, choć zdecydowanie największe dotychczas nazwisko w obsadzie filmu; do tej pory ujawniono, że zagra w nim też Archie Madekwe.

Produkcja opowie prawdziwą historię młodego gracza, który po latach startuje w prawdziwych wyścigach samochodowych. To właśnie doświadczenie w serii Gran Turismo pomoże mu sięgnąć po zwycięstwo. Nie wskazano tu konkretnego nazwiska kierowcy-gamera; według dotychczasowych pogłosek film przedstawi historię powiązaną z GT Academy, czyli serią wyścigów współorganizowanych przez Sony, Polyphony Digital oraz europejski oddział Nissana.

Film Gran Turismo ujrzy światło dzienne 11 sierpnia 2023 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie