Far Cry Primal – data premiery na PC i edycja kolekcjonerska!

Posiadacze blaszaków poczekają trochę krócej, niż pierwotnie sądziliśmy.

Mogliśmy już dzisiaj obejrzeć trailer oraz konkretny kawałek rozgrywki z Far Cry Primal. Ubisoft opublikował teraz na swoim kanale YouTube ten sam zwiastun, lecz zdradzający nieco więcej. Mianowicie na jego końcu możemy zobaczyć, kiedy tytuł pojawi się w wersji na PC (luknijcie w prawy dolny róg pod koniec poniższego materiału).


Wychodzi zatem na to, że Far Cry Primal na PC zadebiutuje 1 marca 2016 roku, czyli tydzień po wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Początkowo mowa była nawet o miesięcznym opóźnieniu gry na pecetach.

W sklepie Ubisoftu pojawiła się tymczasem edycja kolekcjonerskia Far Cry Primal, więc można zobaczyć jej zawartość oraz cenę. Wszystko przedstawia się następująco:

Far Cry Primal - edycja kolekcjonerska
Far Cry Primal – edycja kolekcjonerska

Zawartość:

  • Gra Far Cry Primal
  • Ekskluzywne pudełko kolekcjonerskie z czaszką tygrysa szablozębnego służącą jako otwarcie
  • Oficjalny słowniczej Wenja: słowa, zdania i audioguide, który umożliwi Ci odkrywanie i naukę oficjalnego języka Far Cry Primal
  • Unilalny steelbook
  • Mapa krainy Oros
  • Oficjalna ścieżka dźwiękowa

Dodatkowa zawartość cyfrowa:

LEGENDA MAMUTA:

3 dodatkowe misje (ok.45 min. dodatkowej rozgrywki). Napij się z kubka szamana, aby zagrać jako największe zwierze w krainie Oros, wszechmocny mamut. Poczuj swoją siłę, miażdż wrogów i broń swoje stado przed innymi zwierzętami oraz ludźmi.

NOWA BROŃ – MACZUGA KRWAWE SZASTI:

zakrwawiona maczuga z kości i zębów, którą kiedyś władał Ull, bestialski przywódca krainy Udam. Broń jest niezniszczalna i nie ulega spaleniu.

4 PACZKI WZMACNIAJĄCE: wcześniejszy dostęp do rzadkich surowców i unikalnych opcji personalizacji.

  • PAKIET TYGRYSA SZABLOZĘBNEGO: wcześniejszy dostep do skór zwierzęcych niezbędnych do wytwarzania przedmiotów + możliwość wymiany części tygrysów szablozębnych z krainy Oros na mordercze Tygrysy Szablozębne Ognisty Kieł.
  • PAKIET SOWY: wcześniejszy dostęp do surowców niezbędnych do wytwarzania produktów + możliwość ozdabiania ramion unikalnym wzorem plemiennym Wenja + dodatkowa skórka sowy umożliwiająca zmianę piór na ciemne niczym burzowa chmura.
  • PAKIET MAMUTA: wcześniejszy dostęp do przepisu zwiększającego wytrzymałość + możliwość zamiany części mamutów z krainy Oros na takjemnicze Mamuty Popielate.
  • PAKIET BOMB: wcześniejszy dostęp do 2 dodatkowych siatek, które zwiększą twoje szanse na przetrwanie.

CENA: PC – 229,90 zł; PS4/Xbox One – 319,90

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

70 Shares
Share70
+1
Tweet