Far Cry Primal dostał soczysty gameplay. Robi wrażenie!

Ubisoft w końcu zaprezentował większe fragmenty kolejnego Far Cry.

Nowa odsłona popularnej serii będzie naprawdę inna. Zamiast karabinów i granatów, będą łuki, dzidy i polowania na dziką zwierzynę. Może, że sami staniemy się ofiarą drapieżników, ponieważ Ci również czają się na świeże mięsko.


Jak wygląda Far Cry Primal w akcji? Poniżej możecie zerknąć na ujawnione podczas The Games Awards 2015 materiały. Przypominamy, że tytuł wyląduje 23 lutego przyszłego roku na PlayStation 4 oraz Xboksie One, a miesiąc później na PC. Nieco więcej szczegółów na temat produkcji podawaliśmy w tym newsie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Staszek

    Gra wygląda dobrze, ale już teraz wiem że napewno jej nie kupie. Dlaczego? Myślę że odgrzewanie Far Cry’a 4 pod względem gameplayu (zdobywanie obozów i wierzy czy jakoś tak) ze zmienionymi postaciami i brońmi nie przyjmie się aż tak dobrze jak solidny rozpie*dol z ak 47. To tylko moja opinia i gra mi nie pasuje, to nie moje klimaty i sądze że większość osób czekało na cos zdecydowanie lepszego.
    Pozdrawiam.

  • Eryk

    zajebiste. Mam tylko nadzieje że zwierzęta nie będą za nas zawsze odwalać czarnej roboty tylko będziemy w większości grali samemu bez ich pomocy

291 Shares
Share291
+1
Tweet