Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Death Coming za darmo w Epic Games Store

W tym tygodniu Epic Games Store rozdaje produkcję, która na pewno spodoba się fanom tytułów z duszą, i to dosłownie. Tak: oto Death Coming – nietypowa gra logiczna, w której mordujemy ludzi, by kolekcjonować ich dusze.

Urocza produkcja będzie dostępna ne Epicu przez tydzień. Możecie ją przypisać do swojego konta, klikając w ten link. Natomiast od 16 maja Epic Games będzie rozdawać kolejną grę, która tym razem jest niespodzianką – jej tytuł nie został ujawniony.

Death Coming wykorzystuje pewien niecodzienny pomysł na rozgrywkę: jesteśmy Żniwiarzem, to znaczy pomocnikiem Śmierci, który ma za zadanie zbierać ludzkie dusze. I tak w bezpośredni sposób przyczyniamy się do śmierci poruszających się po planszach postaci. Produkcja jest nieliniowa – to zadaniem gracza jest zdecydowanie, jak potoczy się bieg rozgrywki. Musimy oczywiście uważać na kontrolerów z niebios – szefostwu nie bardzo podoba się sposób, w jaki działamy.

Zanim sięgniecie po tytuł, przypominamy o konieczności logowania dwuetapowego w Epic Games Store – przed otrzymaniem darmowej gry, oprócz hasła musimy wpisać specjalny kod, który uzyskamy na jeden z trzech wybranych sposobów: poprzez maila, SMS-a oraz za sprawą aplikacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%