Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

GTA 5 za darmo już dzisiaj – Epic Games potwierdza. Darmowy Wiedźmin 3 w przyszłości?

Epic Games potwierdziło wczorajszy przeciek dotyczący darmowego GTA 5. Tymczasem gracze spekulują o kolejnym hicie, który może zostać niebawem zaoferowany bezpłatnie na platformie.

Potwierdzenie nieoficjalnej informacji miało miejsce na kilkanaście godzin przed czwartkowym opublikowaniem kolejnej darmowej gry, co następuje w Epic Games Store zazwyczaj o 17:00. Platforma przed czasem opublikowała ogłoszenie dotyczące oferty i zaraz potem je usunęła, ale zgodnie z odwiecznym prawem internetu co raz opublikowane, zostaje w nim na zawsze – użytkownik Twittera o pseudonimie Wario64 utrwalił cały filmik.

GTA V za darmo, jak pobrać? Poradnik krok po kroku.

Gra ma być dostępna do 21 maja – i oczywiście, jak to zawsze bywa u Epików, raz przypisana do konta jest nasza już na stałe.

Kody do GTA V. Kasa, nieśmiertelność, pojazdy

W internecie aż huczy od plotek na temat darmowego GTA 5, a tymczasem Wario64 podaje także jeszcze inną wiadomość: na platformę Epic Games zmierza Wiedźmin 3, który, jak napisał użytkownik Twittera, także „może być w przyszłości oferowany za darmo”. Te informacje nie znajdują jednak na dzień dzisiejszy potwierdzenia – są to więc na razie jedynie życzenia graczy.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się