Fable może być wielkim hitem Microsoftu. Nowe informacje o premierze

Fable może wyjść w 2025 roku. Nowe informacje | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series

Znany gamingowy insider zdradził najnowsze informacje o kolejnym Fable. Poruszył również temat innych tytułów ekskluzywnych Microsoftu.

Microsoft nie porzuca marki Xbox, a zamiast tego chcą ją wręcz rozszerzyć. Aby tego dokonać, potrzebuje udanych gier first-party. Wiele wskazuje na to, że jedną z nich ma szansę zostać kolejne Fable od Playground Games!

Nowe Fable w 2025 roku?

Fable to kultowa marka RPG-ów, która po wielu latach przerwy powraca na urządzenia Xbox i PC. O kolejnej grze z serii nie wiemy zbyt wiele, a mały teaser niewiele potwierdza. Przynajmniej możemy oczekiwać pięknej gry, bo podobno naprawdę wygląda ona aż tak dobrze. Co jednak z premierą? Wiele wskazuje na to, że więcej szczegółów o tytule możemy poznać jeszcze w tym roku! Zdaniem insidera NatheTheHate, zaplanowana data debiutu to 2025 rok.

To jednak niepotwierdzone niczym informacje, które mogą również nie być obecnie aktualne. Dlatego radzę wstrzymać się od entuzjazmu. Prócz tego, informator porusza temat innych planów Microsoftu. Nadal powstaje niepotwierdzony reboot Banjo-Kazooie, lecz twórcy musieli zrewidować swoje plany. Nie wiemy, w jakim stopniu zamiary się zmieniają, ale podobno ma to wyjść graczom na lepsze.

Jest też co nieco o kolejnej grze od autorów serii Just Cause. Contraband to nadal wielka tajemnica, ale podobno deweloperzy nadal mierzą, aby wydać grę w tym roku. Sam insider za bardzo w to nie wierzy, ale wszystko może się zmienić w czerwcu, gdy Xbox zorganizuje swoją konferencję. Wtedy najpewniej dostaniemy zaprzeczenie lub potwierdzenie co najmniej części tych przecieków. Co więcej, nowa gra id Software ma należeć do “znanej marki”. Sugeruje to nowego DOOM-a, ale gracze węszą tu Quake’a, o którym ostatnio jest dość głośno.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie