Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Escape from Tarkov – nowy gameplay na podsumowanie 2016 roku

Tytuł od studia Battlestate Games zapowiada się naprawdę smakowicie.

Escape from Tarkov będzie jednym z tytułów, który rozgrzeje graczy w nadchodzącym roku. Tymczasem deweloperzy odpowiedzialni za produkcję postanowili podsumować to, co działo się z grą w mijającym 2016 roku. Przez ten czas projekt nieźle się rozrósł i mamy nadzieję, że końcowy efekt naprawdę zwali nas z nóg.

Escape from Tarkov powstaje z myślą o komputerach PC, lecz możliwe, że doczekamy się również edycji przeznaczonej na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Świetne screeny prosto z Escape from Tarkov

Battlestate Games pokazało garść nowych screenów prosto z Escape from Tarkov – produkcji, która już niebawem ma być dostępna w nowej wersji Alpha (pierwsza Alpha wystartowała w sierpniu tego roku). Tym razem na graczy będzie czekać większa mapa niż w poprzedniej wersji – zawierająca rozleglejszy teren do eksploracji.

Ponadto twórcy zapowiadają w nowej Alphie sporo usprawnień graficznych związanych z detalami, światłem, cyklem dnia i nocy, a nawet korekcją kolorów. Sporo zmian przeszły też tekstury związane z postaciami oraz broniami. Zerknijcie na poniższe screeny z nadchodzącej Alphy.

Escape from Tarkov bez retuszu. Co powiecie na otoczenie, w którym rozegra się walka?

Battlestate Games publikuje kilka kolejnych screenów z Escape from Tarkov przedstawiających środowisko, które stanie się areną naszych zmagań. Deweloperzy zaznaczają przy tym, że są to bezpośrednie zrzuty ekranu z gry, bez żadnego retuszu upiększającego.

Obrazki jednocześnie pokazują najnowszy build Escape from Tarkov, który wprowadza ulepszone efekty oświetlenia. Taka wersja gry ma być dostępna już wkrótce dla graczy sprawdzających produkcję w zamkniętych testach alpha.

Zapraszamy do galerii i czekamy na Wasze opinie odnośnie tego, co na nich zobaczyliście!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%