Elden Ring może dostać jeszcze więcej dodatków i nowości

Bandai Namco przypomina o DLC do Elden Ring | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Nowy raport finansowej spółki matki From Software wskazuje na to, że graczy czeka więcej przygód na Ziemiach Pomiędzy. Elden Ring może otrzymać jeszcze więcej nowości.

Wcale bym się nie obraził za jeszcze więcej Elden Ring. To w końcu jedna z najlepszych gier w historii! From Software wydało w ubiegłym roku potężną produkcję, która z miejsca zdobyła serca milionów graczy na całym świecie. Nic dziwnego, że gra jest wspierana tak naprawdę cały czas. Jakiś czas po premierze otrzymała nawet darmową aktualizację z PvP!

Elden Ring dostanie więcej nowości, niż spodziewają się fani?

Deweloperzy zapowiedzieli już pełnoprawne rozszerzenie o podtytule Shadow of the Erdtree, ale nie wiemy, czego możemy się po nim spodziewać. Ba, nie wiemy nawet, kiedy może zadebiutować. Plotki w internecie sugerują, że dostaniemy naprawdę dużo nowości, wraz z całą krainą. Fani spekulują, że fabuła może dotyczyć tym razem Miquella, brata Malenii – jednej z najcięższych przeciwniczek w podstawowej wersji gry, którą niektórzy pokonali w kuriozalny i wyjątkowy sposób.

W każdym razie sugestie dotyczące dalszego rozwijania produkcji pojawiły się przez nowy raport finansowy spółki-matki From Software, czyli Kadokawy. Czytamy w nim, że “obecnie prowadzone są różne działania dla Elden Ring, w tym rozwój głównych DLC, aby zmaksymalizować [wartość w całym okresie eksploatacji]”.

Nie oznacza to jednak, że więcej DLC się pojawi. Tylko użyto tu liczby mnogiej – “głównych DLC”. Sugeruje to, że Shadow of the Erdtree faktycznie nie musi być naszym ostatnim spotkaniem z tym świetnym RPG-iem. Z drugiej strony może w pewien sposób nie tyle oznaczać, że dostaniemy parę tak dużych dodatków. Być może twórcy planują dalsze wsparcie w formie choćby mniejszych aktualizacji, np. z nowymi trybami, ekwipunkiem czy nawet bossami.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie