El Presidente wzywa na betatesty Tropico 5. Każdego!

El Presidente wzywa na betatesty Tropico 5. Każdego!
Newsy PC PS4 X360
tropicoJeśli jesteście fanami gier strategicznych, to nie pozostaje nic innego jak zapisać się na testy najnowszego Tropico.
Żeby wciąć udział w sprawdzaniu piątej części popularnej strategii, wystarczy wypełnić formularz na stronie głównej producenta. Trzeba tam podać swoje dokładne dane, a także to, jaki komputer zgłaszający ma na stanie. Co oczywiście nie jest bez znaczenia. Twórcy w porównaniu do poprzedniej części, w piątce chcą wprowadzić sporo usprawnień. Między innymi zaawansowany system wymiany dóbr, drzewko technologiczne, czy też stworzenia dynasii. Nie zabraknie również trybu dla wieloosobowego dla maksymalnie czterech graczy, co po raz pierwszy zastosowało Kalypso w swojej serii o El Presidente. Zainteresowani? Na koniec warto dodać, że gra ukaże się na PC, PS4 oraz Xboksa 360. Niestety nie wiadomo nic o tym, czy również dostaną ją posiadacze PS3 i Xboksa One. Ot taka mała anomalia.
Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie