E-Sport Now już w ten weekend! Czeka nas sporo emocji

E-Sport Now już w ten weekend! Czeka nas sporo emocji
E-sport Newsy PC

Impreza odbędzie się w dniach 28-29 maja na Hali Stulecia we Wrocławiu.

Już w ten weekend we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się wyjątkowe wydarzenie związane z e-sportem. ESPORT NOW 2016 to doskonała okazja do spotkania się z innymi graczami, podziwiania unikalnych, ręcznie tworzonych kostiumów przez cosplayerów, spróbowania swoich sił w wymagających rozgrywkach wirtualnych czy szansa na zdobycie autografu od zawodnika ulubionej drużyny e-sportowej.

Dlaczego warto odwiedzić Halę Stulecia 28 i 29 maja? To pytanie zada sobie pewnie niejedna osoba, która o usłyszy o imprezie. Argumentów jest wiele: konkursy z nagrodami, genialna atmosfera turniejowych potyczek między jednymi z najlepszych polskich drużyn e-sportowych oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji, jak strefa VR czy pierwszy w Polsce otwarty pokaz najnowszej gry Blizzarda.

ESPORT NOW będzie areną, na której rozegrają się półfinały i finały dwóch turniejów głównych: Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends, chociaż nie zabraknie również potyczek w Starcrafta II, Hearthstone oraz Overwatcha, który zresztą dopiero co świętował swoją premierę.

Wspomniany Overwatch – dynamiczna, wieloosobowa gra twórców z kultowego studia Blizzard -podczas wrocławskiej imprezy będzie również po raz pierwszy w Polsce oficjalnie prezentowany szerszej publiczności. Co więcej nadarzy się też okazja do poznania kilku swoich ulubionych twórców, znanych między innymi z serwisu YouTube, którzy będą brali udział w pokazie. Konferansjerem całego wydarzenia będzie znany chociażby z kanału Lekko Stronniczy Włodek Markowicz, a głównym komentatorem IZAK – znany przede wszystkim z komentowania profesjonalnych rozgrywek meczy e-sportowych.

ESPORT NOW 2016 rozpoczyna się już w najbliższą sobotę i przez całe dwa dni będzie polską stolicą e-sportu. Zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia.

Źródło: materiał organizatora

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie