Dziś premiera Call of Duty: Black Ops III

Czas oczekiwania dobiegł końca. Black Ops wraca wraz z Call of Duty: Black Ops III, „najbardziej wyczekiwaną wieloplatformową grą sezonu” według firmy Nielsen i zarazem najnowszą odsłoną bijącej rekordy popularności sagi wydawanej przez Activision i produkowanej przez Treyarch.

Produkt jest już dostępny w wersji cyfrowej, a także w sklepach detalicznych na całym świecie. Akcja gry Call of Duty: Black Ops III, wydanej przez Activision, rozgrywa się w przyszłości, w której granice między ludźmi a maszynami zostają zatarte. Dzięki temu gracze zyskują potężne umiejętności i całkiem nowy system płynnych ruchów wykorzystujących pęd, który kompletnie odmienia rozgrywkę.

Wraz z Black Ops III, chcieliśmy stworzyć Call of Duty, jakiego jeszcze nie było, odsłonę, która wniesie wiele innowacji do każdego z trybów gry, a także zaskoczy graczy swoimi rozwiązaniami, jednocześnie pozostając wierna stylowi zapewniającemu niesamowite wrażenia, znanemu z największych hitów, co stanowi znak rozpoznawczy serii – komentuje Eric Hirshberg, dyrektor generalny Activision.


Studio deweloperskie Treyarch wprowadziło szereg innowacji we wszystkich trybach rozgrywki. Najnowsza część ma najbogatszą zawartość w historii serii – obejmuje ona funkcje nowej generacji takie jak gra sieciowa we wszystkich trybach, obszerną fabułę, której rozwój zależy od wyborów gracza, pakiet elementów do personalizacji, pełne przystosowanie do e-sportu, dodatkowe gry i nie tylko.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet