Od teraz dzień w Dying Light 2 jest równie niebezpieczny, co noc. Wiedźma przybyła!

Dying-Light-2
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Rozpoczynają się łowy w Dying Light 2. Najnowszy rozdział „A Huntress and a Hag” jest już dostępny na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox.

Warto powrócić do Dying Light 2 i ponownie rzucić się w wir wydarzeń. W grze pojawiło się sporo nowości w ramach drugiego rozdziału. W mieście zawitała Wiedźma, która na nasze nieszczęście nie ogranicza się do nocnych harców. Jest ona bardzo niebezpieczna również za dnia. Zazwyczaj w bajkach tak bywa, że skoro jest Wiedźma, to jest i łowca. I tak – tutaj nie stało się inaczej.

W grze pojawiła się łowczyni Shen Xiu. To uzdolniona tropicielka, z którą ruszymy na Wiedźmę. Dziewczyna specjalizuje się w broniach długodystansowych, które my też zdobędziemy! Dostaniemy w swoje łapki Kuszę Łowcy (Hunter’s Crossbow) oraz Balistę (Ballista Bow). Do tego broń białą nazwaną Łomotaczem (Basher).

Aha, i warto wspomnieć, że z Wiedźmą łatwo nie będzie, ponieważ nie przyszła do miasta sama. Podążają za nią Siewcy Zarazy (ludzie zainfekowanymi przez Wiedźmę).

Siewcy Zarazy nie różnią się niczym od zwykłych ludzi, a w wykryciu ich pomoże jedynie Twój Zmysł Przetrwania. Uważaj, bo gdy zostaną pokonani wypuszczają toksyczną mgłę, która w mgnieniu oka zamieni każdego zdrowego człowieka w Zarażonego! – czytamy o nowym typie wroga w komunikacie od dewelopera.

Zobaczcie zwiastun nowej zawartości oraz filmik przedstawiający i omawiający nowe zagrożenia w grze:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie