Dying Light 2 i Dziki Zachód? Techland ogłasza coś dla fanów Call of Juarez

Dying-Light-2
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Polski deweloper ogłasza specjalne wydarzenie, które już wkrótce rozpocznie się w Dying Light 2. Wszystko z okazji 10. rocznicy gry Call of Juarez: Gunslinger.

Kto nie może zapomnieć o świetnym Call of Juarez: Gunslinger, niech szykuje się na wydarzenie Dead or Alive, które wystartuje niebawem w Dying Light 2. Studio Techland zdradziło szczegóły.

Dying Light 2 z namiastką Dzikiego Zachodu

Wydarzenie Dead or Alive rozpocznie się już 31 maja o godzinie 16:00 i potrwa do 7 czerwca do godziny 16:00. W tym czasie gracze będą mogli chwycić w dłonie westernową wersję Strzelby. Tą wyjątkową broń zdobędziemy jedynie w trakcie trwania wydarzenia. Trafimy na nią pokonując Specjalnych Zarażonych (z wyjątkiem Wirali) oraz w okolicach furgonetek pocztowych, ambulansów oraz wojskowych ciężarówek.

Techland podkreśla, że specjalnie na zapowiedziane wydarzenie przygotowano nowe zadania. Wykonując je można odblokować ekskluzywne przedmioty nawiązujące do Call of Juarez: Gunslinger. Jak czytamy w informacji prasowej studia, wśród nich znajdą się amulet Raya McCalla, Dynamit, przypominający maczetę Bowie Knife (zarówno broń jak i schemat) oraz 25 żetonów pielgrzyma, które można wymienić na elementy wyposażenia na stronie internetowej Azyl Pielgrzymów.

Przedmiotów nawiązujących do Dzikiego Zachodu ma być więcej, lecz za kolejne już zapłacimy. Deweloper szykuje Pakiet Rewolwerowca w cenie 6,99$. Znajdziemy w nim strój Silasa Greavesa, paralotnię Rewolwerowca, schemat Dynamitu oraz wspomnianego wcześniej Bowie Knife, wraz z samym nożem.

Pakiet Rewolwerowca do Dying Light 2
Pakiet Rewolwerowca do Dying Light 2

Źródło: Techland, opracowanie własne

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie