Darmowy rozdział do Dying Light 2 już do pobrania. Oto szczegóły aktualizacji 1.4.0

Darmowy rozdział do Dying Light 2 już do pobrania. Oto szczegóły aktualizacji 1.4.0
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Techland rozbudowuje Dying Light 2. Na pierwszy duży ogień idzie całkiem nowy rozdział przygody i kilka innych dodatków.

Polski producent przedstawił szczegóły pierwszego darmowego rozdziału do DL2 w ramach aktualizacji 1.4.0, którą już można pobierać. Gracze poznają w nim Harpera, byłego Nocnego Biegacza, któremu trzeba będzie pomóc w eliminacji zagrożenia ze strony Specjalnych Zarażonych. To jedna nie wszystko co zostało wprowadzone

Witamy w pierwszym rozdziale Dying Light 2 Stay Human, Pielgrzymie! Pomagaj Harperowi, dawnemu Nightrunnerowi, w jego wysiłkach na rzecz zwalczania Specjalnych Zakażonych, którzy zagrażają mieszkańcom miasta, w zamian za dostęp do niespotykanego wcześniej sprzętu

źródło: Techland

Dying Light 2 aktualizacja 1.4.0:

  • Agent Rozdziału – poznaj Harpera, byłego Nightrunnera, który będzie Twoim łącznikiem z nowymi przygodami. Znajdź go w kantynie Rybie Oko i pomóż mu zlikwidować Zarażonych.
  • Nowy system rang – odkryj system, który wzmacnia więź między tobą a agentem poprzez wykonywanie jego zadań.
  • Codzienne i cotygodniowe nagrody – staw czoła Zarażonym w serii codziennych i cotygodniowych nocnych zadań, których wykonanie przyniesie ci punkty reputacji.
  • Materiały do odblokowania – po zdobyciu wystarczającej liczby punktów reputacji możesz awansować, aby uzyskać dostęp do wysokiej klasy broni, strojów i materiałów eksploatacyjnych.
  • Dwie nowe waluty – aby kupić te nowe przedmioty, będziesz musiał najpierw zebrać próbki mutacji ze zwłok Specjalnych Zarażonych i zdobyć unikalne Tokeny Harpera z każdą nową rangą.
  • Nowi wrogowie – poznaj śmiertelnie niebezpiecznych i zaciekłych Zmutowanych Zarażonych, Lotnego Tyrana i Lotny Ul.
  • Misja Rozdziału – w tej misji będziesz musiał przejść próby czasowe, które przetestują twoje umiejętności skradania się, parkour i walki.

Oprócz powyższych nowości, do gry trafił Tryb Fotograficzny. Gracze dzięki niemu będą mogli uwiecznić ulubione scenerie czy wydarzenia w grze. Jak twierdzi producent, tryb ten był mocno wyczekiwany przez graczy. Poniżej kilka szczegółów z nim związanych.

Tryb Fotograficzny w Dying Light 2:

  • Wiele opcji manipulowania kamerą, w tym przysłona, odległość ogniskowania, zoom i obrót, pomoże ci stworzyć dynamiczne zrzuty ekranu.
  • Regulacja kolorów, takich jak temperatura, ekspozycja, nasycenie, kontrast i winieta, oraz dodanie filtrów sprawią, że każde zdjęcie będzie emanowało klimatem i stylem.
  • Efekty specjalne pozwolą Ci stworzyć niepowtarzalne sekwencje rodem z filmów akcji.

Dying Light 2 ukazało się w lutym tego roku na PC, PS4, PS5, XOne oraz XSeries. Produkcja zebrała bardzo dobre oceny i do dziś uważana jest za jedną z lepszych polskich gier. Naszą recenzję możecie znaleźć w tym miejscu.

Źródło: Techland

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie