Nowy pad do PS5 DualSense już w sprzedaży. Sony zaszalało, wygląda epicko

DualSense Sterling Silver
Newsy PS5

Wreszcie do sprzedaży w sklepie PlayStation Direct trafiły akcesoria do konsol PlayStation 5 w nowych kolorach. Tym razem ofertę wzbogaciły obudowy konsol i pady DualSense w kolorze Sterling Silver, czyli srebrnym. Każdy wariant w tej kolorystyce prezentuje się zjawiskowo, dlatego są one zdecydowanie warte zakupu. Co więcej, w polskich sklepach ruszyła też przedsprzedaż.

DualSense w nowym kolorze? Wybierz srebro

Chciałoby się powiedzieć, że srebrny DualSense to ten na potwory, choć w tym wypadku pad jest znacznie bardziej wszechstronny. Nowa kolorystyka kontrolerów nie wpływa na ich parametry czy użyteczność. Pady bez trudu podłączony do PlayStation 5, PlayStation 5 Slim czy też naszych pecetów. Są oni w pełni kompatybilne i posiadają takie same właściwości, jak oryginał czy inne kolory. A jak się prezentują? Ano zjawiskowo!

To jednak nie koniec, bo w ofercie znajdziemy również panele boczne dla konsol PS5 w nowym kolorze. Sterling Silver, czyli srebro jest dostępne zarówno dla podstawowej wersji konsoli, jak i wydanego niedawno odświeżonego egzemplarza Slim. Prezentują się tak:

Tym samym zamknięta została specjalna kolekcja o nazwie „Deep Earth”, w skład której weszły jeszcze trzy inne kolory — mowa o wulkanicznej czerwieni i wyjątkowo soczystym niebieskim.

Jeżeli chcecie kupić pada do PS5 w nowym, srebrnym kolorze z polskiego sklepu, to pojawiły się nowe oferty. Przykładowe z nich znajdziecie zaraz poniżej:

W obydwu przypadkach otrzymacie darmową dostawę.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie