Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Dragon Age 4 – jest oficjalna zapowiedź i pierwszy teaser

Tak jak przypuszczaliśmy, podczas gali The Game Awards 2018 nie zabrakło spotkania ze smokami. Skromnego, lecz zawsze to lepsze niż nic. Dragon Age 4 zapowiedziane!

Jeszcze przed imprezą w sieci pojawiały się przecieki, że BioWare oraz Electronic Arts zaszczycą nas w trakcie The Game Awards 2018 zapowiedzią Dragon Age 4. Okazały się one jak najbardziej prawdziwe.

Dragon Age 4 na TGA 2018 – teaser

Niestety, zapowiedź Dragon Age 4 jest naprawdę skromna i deweloperzy ograniczyli ją do pokazania krótkiego teasera. Na filmiku widzimy jedną z postaci znanych z Dragon Age: Inkwizycja. Niewykluczone, że nadchodząca część będzie bezpośrednią kontynuacją fabuły poprzednika.

Mark Darrah, producent wykonawczy Dragon Age 4, zaznacza, że prace nad grą trwają od dłuższego czasu: Obecnie nie możemy podzielić się żadnymi szczegółami, lecz mogę powiedzieć, że zbudowaliśmy nowy zespół z weteranami Dragon Age. Znajdują się w nim osoby, z którymi pracowałem przy Dragon Age, Jade Empire czy nawet Baldur’s Gate.

Czego możemy spodziewać się po grze? Będą wybory, romanse, towarzysze i piękny otwarty świat.

Dragon Age 4 – kiedy premiera?

Deweloperzy nie ujawnili daty premiery Dragon Age 4, lecz według wcześniejszych przecieków, ta jest bardzo odległa i możemy się jej spodziewać najwcześniej za trzy lata. Są to jednak wieści nieoficjalne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%