Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Dom z papieru również w formie drukowanej! Książka Ivana Tapii w sprzedaży

Pozycję opartą o uniwersum popularnego serialu z Netflixa, znajdziecie w księgarniach.

Dom z papieru jest serialem cieszącym się niesłabnącą popularnością, zdobył tytuł kultowego również w naszym kraju. Książka zatytułowana Dom z papieru. Escape book. Dziennik Profesora, wymaga od czytelnika zaangażowania podczas lektury. Poszczególne rozdziały nie są umieszczone w chronologicznym porządku, musimy wykazać się sprytem by poznać całość historii.

Uczynimy to znajdując odpowiedzi na zagadki, które następnie przekształcimy w daną liczbę, posługując się kodem zawartym w książce. Jeśli nie poradzicie sobie z konkretnym zadaniem, możecie skorzystać z podpowiedzi, które naprowadzą was na właściwy trop. Lektura nie jest w całości liniowa, bowiem niektóre z łamigłówek można rozwiązać na kilka sposobów.

Fabuła koncentruje się wokół postaci Jero. Przyjaciel Profesora, otrzymawszy list od Sergio, planuje odnaleźć część łupu schowaną przez jego kompana z dzieciństwa. Od nas zależy czy zadanie zostanie zwieńczone sukcesem.

Należycie do miłośników La Bandy?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się