Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Tagi: ,

DIRT 4 zostanie niebawem zapowiedziany?

Wpis na Twitterze to kolejna wpadka jednego z pracowników studia, czy też kontrolowany wyciek i początek kampanii marketingowej?

Na to pytanie trudno w tym momencie odpowiedzieć. Niemniej jednak wpis na oficjalnym profilu marki DIRT zdaje się wskazywać, że już niebawem zostaną potwierdzone informacje o najnowszej części DIRT oraz zapowiedziane zostaną pewne nowości z nią związane.

Na Twitterze jeden z wpisów zawiera wyłącznie cyferkę 4. Przypadek? Raczej nie, tym bardziej, że kolejna część DIRT zgodnie z chronologią, powinna zawierać właśnie taki numerek. Zaraz pod wpisem czytamy, że oops palce się ześlizgnęły.

Co sądzicie? Kontrolowany wyciek przed kampanią, czy też faktycznie, któryś z pracowników przez pomyłkę nacisnął ENTER?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się