Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition rządzi na całej linii

Blizzard śpiewająco poradził sobie z przeniesieniem gry hack&slash na sprzęt VIII generacji.

Recenzenci są zgodni, że edycja konsolowa wygląda świetnie, zachwycając płynnością i ostrą jak brzytwa grafiką. Niektórzy z redaktorów podkreślają, że to najlepsza wersja najnowszego Diablo dostępna na rynku. Pozwala ona bowiem na zabawę z przyjaciółmi przy jednej konsoli, co zapewnia ogromną frajdę. Tego rozwiązania są pozbawieni właściciele blaszaków. Sterowanie na padzie jest z kolei intuicyjne i świetnie wpasowuje się w idee gry.

Testerzy docenili także przydatną opcję, umożliwiającą przenoszenie stanów gry między platformami. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest chociażby kopiowanie save-ów między Xboksem 360 a PS4. Łyżką dziegciu w beczce miodu jest nieprzemyślana fabuła, stanowiąca jedynie pretekst do eksterminowania kolejnych hord przeciwników.

Oto oceny głośnego hitu, jakie zdążyły pojawić się w sieci:

Gaming Age: 100%

USgamer: 100%

Gaming Nexus: 90%

The Escapist: 90%

Gameblog.fr: 90%

Gaming Trend: 95%

GamesRadar: 80%

NZGamer: 82%

VideoGamer: 90%

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się