Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Diablo 3: Ultimate Evil Edition pozwoli przenosić stany gry między platformami

Konsolowa wersja głośnej gry hack&slash zapewni wysoką jakość oprawy wizualnej. W przypadku sprzętu VIII generacji tytuł uruchomimy w trybie 1080p i liczbie 60 klatek animacji na sekundę. Przy czym, jeśli jesteście posiadaczami platformy Microsoftu, to niezbędne będzie pobranie patcha, który ukaże się w dniu premiery. Dotychczas przedstawiciele firmy Blizzard mówili, że rozdzielczość dedykowana Xboksowi One wynosić będzie jedynie 900p.

Kolejna dobra informacji dotyczy możliwości migracji save’ów z gier między dwoma generacjami konsol. Co ciekawe, nawet jeśli ktoś grał w Diablo 3 na Xboksie 360, a zakupił urządzenie konkurencyjnej firmy Sony, nie będzie mieć problemu z przeniesieniem stanu gry. Rozwiązanie to zapewne szczególnie ucieszy osoby, które nie są przywiązane do jednej marki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się