Devil May Cry 5: Special Edition – ray-tracing i nowy bohater w akcji

Na PlayStation Showcase zapowiedziano Devil May Cry 5: Special Edition. Gra wzbogaci się o technologię ray-tracing i nowego, grywalnego bohatera.

Na PlayStation Showcase zobaczyliśmy wiele naprawdę świetnych produkcji. Poza zapowiedziami nowych gier i materiałem z rozgrywki tych potwierdzonych wcześniej (szczególnie dobrze wypadło Demon’s Souls) konferencję nawiedził też pewien tajemniczy demon.

Capcom zapowiedział wydanie Devil May Cry 5: Special Edition. Gra zmierza na nową generację konsol i będzie jednym z ich tytułów startowych. Na szczęście twórcy nie ograniczą się jedynie do nieznacznego podrasowania oprawy wizualnej gry.

W produkcji pojawi się nowa, grywalna postać – Vergil którego fani mogą kojarzyć z poprzednich odsłon serii, gdzie również mogli przejąć nad nim kontrolę. Dodatkowo Devil May Cry 5: Special Edition wzbogaci się o zwiększający ilość wrogów i dynamikę rozgrywki tryb Dark Knight, a także Turbo, który dodatkowo przyspieszy grę.

Jest też dobra wiadomość dla fanów nowych technologii. Premiera na konsolach nowej generacji zobowiązuje, więc tytuł ten otrzyma także wsparcie dla technologii ray-tracing. Gracze będą mogli zdecydować o tym, czy chcą grać w rozdzielczości 1080p i 60 FPS, czy 4K i 30 FPS. Szkoda, że z nowej generacji konsol nie udało się wycisnąć nieco więcej klatek na sekundę.

Devil May Cry 5: Special Edition pojawi się na rynku wraz z PlayStation 5 i Xbox Series X oraz Series S. Nie wiadomo nic na temat ewentualnej aktualizacji gry na PC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: