Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Demon’s Souls Remake wygląda obłędnie. Na taką grę czekali fani soulslike

Twórcy pokazali pierwszy konkretny materiał z gry Demon’s Souls Remake. I tyle wystarczyło, by zakochać się w odświeżonej wersji klasyka.

Demon’s Souls Remake miał być czarnym koniem pokazu Sony i co tu dużo mówić… Zbieramy szczeny z podłogi. To chyba jak dotąd najlepsza prezentacja gry zapowiedzianej na PS5.

Pod względem grafiki to najwyższa liga i śmiało można powiedzieć, że to prawdziwy next-gen. Nie jest co prawda tak mrocznie i ponuro jak w serii Dark Souls, ale Remake nie został pozbawiony oryginalnej duszy pierwowzoru.

Na gameplayu możemy poczuć prawdziwą magię gatunku soulslike – udział w filmie wzięły zarówno duże demony jak i zwykli śmiertelnicy. No i oczywiście, czym byłby materiał wideo bez kultowego napisu You Died.

Wiemy już, ze Demon’s Souls Remake będzie grą na wyłączność PS5 przez nieokreślony czas. Dobrą informacją jest to, że gra pojawi się również na PC (tylko nie jest powiedziane, czy w tym samym czasie co na konsoli Sony).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%