Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Deluxe Ski Jump 2 trafia na Androida i jest dostępne za darmo

Tytuł-legenda powraca po 20 latach. Od teraz w drugą część „Małysza” możemy grać na urządzeniach z Androidem – i to bezpłatnie.

Kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich właśnie się rozpoczął. Z tej okazji warto wrócić do klasyki produkcji o tym sporcie. Teraz nadarza się ku temu świetna okazja, bowiem produkcja fińskiego dewelopera Jussiego Koskeli Deluxe Ski Jump 2 wylądowała właśnie na Androidzie.

DSJ 2 pobierzecie ze sklepu Google Play, klikając w ten link. Nie wiadomo, czy i kiedy tytuł trafi na urządzenia z iOS-em. Warto zassać chociażby dlatego, by przypomnieć sobie dawne czasy – no i oczywiście zobaczyć, jak można w to grać bez myszki.

Pierwsza część Deluxe Ski Jump miała premierę w 1999. Dwa lata później ukazała się druga odsłona serii, która była po prostu rozszerzeniem „podstawki”. I to da druga część zyskała sympatię rzesz fanów. Pomimo uproszczonej – nawet na ówczesne czasy – oprawy wideo gra zachwycała przystępnością zasad i przyjemnością płynącą z rozgrywki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się