Dead by Daylight nie działało. Gracze mogą odebrać coś na pocieszenie

Film Dead by Daylight powstaje. Tworzą go giganci filmowych horrorów
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy Dead by Daylight postanowili zadośćuczynić graczom niedawne problemy z serwerami. Wystarczy, że zalogujecie się do gry.

DBD znane jest z tego, że regularnie celebruje różne święta, ale czasami okupione jest to problemami.

Dead By Daylight z darmowymi punktami

DBD od studia Behaviour Interactive to zdecydowanie najbardziej doceniona gra spod szyldu wszelkich “asymetrycznych horrorów multiplayer”. Po wielu latach od premiery wciąż znajdziemy w niej graczy, choć teraz to też zasługa faktu, że była do odebrania za darmo.

Niemniej twórcy dwoją się i troją, aby przyciągnąć nowych graczy i zatrzymać starszych. Produkcja regularnie dostaje nową zawartość, w tym płatne DLC. No i mamy też sezony, nierzadko związane z konkretnymi świętami. Co roku celebrujemy w grze Halloween oraz Boże Narodzenie.

Z tym ostatnim był jednak ostatnio problem. Serwery ewidentnie nie wytrzymały zainteresowania graczy. Wielu fanów nie mogło skorzystać z sezonowych atrakcji, co niejako sprowadziło krytykę na twórców. Ci przepraszają, ale też postanowili zadośćuczynić problemy.

Jako wyraz dobrej woli za wczorajszą awarię i rozwiązany już problem z odnalezieniem znajomych w grze, zalogujcie się do gry przed 6 stycznia o 23:59 (ET), aby otrzymać 250k Punktów Krwi!

Profil DBD na Twitterze

Każdy gracz może odebrać 250 tysięcy Punktów Krwi, czyli głównej waluty używanej do pozyskiwania nowych umiejętności, przedmiotów i rozwijania postaci. Wystarczy jedynie w terminie zalogować się do gry.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie