Darmowe gry i przeceny do 90%, czyli Black Friday na GOG.com

Darmowe gry i przeceny do 90%, czyli Black Friday na GOG.com
Newsy PC

Wyprzedaż Black Friday w GOG.com właśnie się rozpoczęła. Odbierz kultowe MDK ZA DARMO po odwiedzeniu sklepu w pierwszych 48 godzinach wyprzedaży. Po raz pierwszy wydana w roku 1997 i doceniona przez krytyków, ta klasyczna gra zasługuje na to, by znaleźć się w twojej bibliotece. To unikatowa strzelanka science-fiction, z mnóstwem charakteru, humoru i zróżnicowanej rozrywki. Przejdź na główną stronę GOG.com i odbierz bezpłatną kopię MDK, klikając w odpowiedni banner.

Każdy zakup, którego dokonasz na GOG.com w trakcie wyprzedaży, przybliży cię do odblokowania StarCrawlers GRATIS – wystarczy wydać min. 55 zł. StarCrawlers to jedna z najlepszych ukrytych perełek roku 2017. Wyobraź sobie Grimrocka w kosmosie – to połączenie cyberpunku z serialem Firefly, w którym bezwzględne korporacje rywalizują o władzę… a twoje moralnie wątpliwe usługi są im bardzo potrzebne.

Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona. Obowiązkowa modyfikacja dla fanów gry

Wreszcie, skorzystaj z ponad trzystu ofert rabatowych, nawet do 90%, na klasyki wszech czasów i największe premiery roku, w tym: Furi (-40%), Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku (-60%), Heroes of Might and Magic III (-75%), Owlboy (-25%), Dungeon Keeper 2 (-75%), Titan Quest Anniversary Edition (-80%), Little Nightmares (-50%) i wiele innych.

Poniżej 7 zł kupimy np.: We Are The Dwarves z niesamowitym rabatem 92%; do tego Total Annihilation: Commander Pack, Medal of Honor: Allied Assault War Chest, Populous i inne!

Wyprzedaż Black Friday kończy się 28 listopada, o godzinie 23:59.

Oferta na MDK za darmo kończy się 23 listopada, o godzinie 15:00.

 Odblokowanie StarCrawlers wymaga wydania w sumie min. 55 zł na dowolne produkty GOG.com, w trakcie trwania wyprzedaży.

Źródło: GOG, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie