Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Czas przejścia Assassin’s Creed Odyssey i porównanie gra vs rzeczywistość

Jeszcze w tym tygodniu zagramy w Assassin’s Creed Odyssey. Szykujcie się na naprawdę obszerną i długą przygodę. Czas przejścia stoi na zadowalającym poziomie.

Choć do premiery Assassin’s Creed Odyssey pozostało kilka dni, już dzisiaj dowiedzieliśmy się, ile czasu zajmie przejście nowych Asasynów. Według redaktora bloga PowerPyx, który miał przyjemność ogrania produkcji, gra jest naprawdę obszerna.

Czas przejścia Assassin’s Creed Odyssey

Autor wspomnianego bloga przeszedł grę w 41 godzin na poziomie Normal. Zaliczył przy tym cały wątek główny i jedynie klika zadań pobocznych, by zdobyć nieco więcej doświadczenia. Awansował swoją postać na 37. poziom z 50. możliwych. Na odkrycie całej mapy świata bloger poświęcił niecałe 6 godzin.

Jak zatem widzicie, 41 godzin to po prostu zabawa z główną linią fabularną i niewieloma aktywnościami pobocznymi. Według PowerPyx, na zaliczenie Assassin’s Creed Odyssey w 100 procentach niezbędne będzie ponad 100 godzin.

Przypominamy, że data premiery Assassin’s Creed Odyssey została wyznaczona na 5 października. Tytuł pojawi się wówczas na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Ubisoft obrał sobie za cel wierne odwzorowanie starożytnej Grecji (na ile to możliwe) i deweloperzy poświęcili sporo czasu na studiowanie przeróżnych materiałów. Poniżej możecie znaleźć porównanie Assassin’s Creed Odyssey vs rzeczywistość od IGN i przekonać się, jak poradzono sobie z wyzwaniem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%