Cyberpunk 2077 ze świetnymi screenami z gamescom 2019

CD Projekt RED wstrzymuje się jeszcze z wrzuceniem do sieci nowego gameplay’u z Cyberpunk 2077, lecz właśnie deweloper opublikował kilka gorących screenów. Nvidia dorzuca do niech kolejne obrazki, pokazujące moc ray tracingu w nadchodzącej grze.

Polskie studio udostępniło z okazji gamescom 2019 nowe screeny z oczekiwanej gry Cyberpunk 2077. Możemy spojrzeć na panoramę Night City, obrazek z konwersacji, hakowania, piękną furę czy pobazgrane mury miasta. Nvidia pokazała dodatkowo dwa screeny (ostatnie w galerii) z włączonym ray tracingiem. Tutaj spojrzenie na V w towarzystwie motocykla oraz dziewczynę z papierosem, prawdopodobnie w jednym z miejscowych barów.

Żeby zobaczyć gameplay Cyberpunk 2077 z gamescom 2019, trzeba osobiście udać się na targi w Kolonii. Uczestnicy imprezy co prawda nie pograją w CP 2077, lecz będą mogli obserwować, jak na żywo robią to deweloperzy.

CD Projekt RED zorganizuje również pokaz za zamkniętymi drzwiami, gdzie dziennikarze oraz przedstawiciele firm handlowych będą mogli zobaczyć coś więcej. Poza tym polski deweloper zorganizuje podczas gamescom 2019 kwalifikacje do konkursu na najlepszy cosplay Cyberpunk 2077.

Kiedy gameplay Cyberpunk 2077 wyląduje w sieci?

CD Projekt RED nie zamierza udostępniać fragmentów rozgrywki z CP 2077 podczas targów w Kolonii. Dopiero po nich dojdzie do publicznego ujawnienia materiału. Marcin Momot potwierdził, że stanie się to podczas PAX West, czyli imprezy szykowanej na dni od 29 sierpnia do 2 września. Prawdopodobnie właśnie wtedy gameplay zostanie wrzucony na YouTube i będziemy mogli się z nim zapoznać.

Data premiery Cyberpunk 2077 została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku na Xbox One, PS4 i PC.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: