Cyberpunk 2077 z kolejną kartą graficzną. NVIDIA promuje grę

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 otrzymał kolejną, limitowaną kartę graficzną. Potężny sprzęt NVIDII zyskał wygląd inspirowany grą CD PROJEKT RED.

Nowa gra CD PROJEKT RED robi wrażenie nie tylko skalą zapowiedzi samej produkcji, ale też kampanii reklamowej. Redzi nie tylko wyświetlają logo gry i wieszają banery reklamowe praktycznie na całym świecie, ale też współpracują z wieloma ogromnymi firmami.

Jeśli pamiętacie jeszcze kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti w wersji Cyberpunk i spodobał Wam się pomysł, to przynosimy świetną wiadomość.. „Zieloni” stworzyli cyberpunkowy wariant jednego z mocniejszych modeli swojej nowej generacji kart graficznych. Oto RTX 3080 inspirowany Cyberpunk 2077.

Jak zdobyć taką kartę? Cóż, niestety nie da się jej kupić ani bez problemu wygrać. Jest ona główną nagrodą w konkursie na chińskim portalu społecznościowym Bilibili, więc jeśli akurat nie mieszkacie w Chinach, to raczej nie dacie rady jej zdobyć. Mimo wszystko urządzenie prezentuje się prześlicznie i choć nie robi takiego wrażenia jak 2080 Ti w podobnym wydaniu, to może się podobać.

Co ciekawe, innymi nagrodami dostępnymi w konkursie są chociażby mysz Razer Viper Ultimate i telefon OnePlus 8T – wszystkie w cyberpunkowym wydaniu. Jak widać miłośnicy uniwersum nie mogą narzekać na niedobór gadżetów sygnowanych logo gry.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się