Do Cyberpunka 2077 trafił najbrzydszy pojazd świata. Nie musicie płacić fortuny

Cyberpunk 2077 dostał najbrzydszy pojazd świata | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Fiat Multipla? Nie, to Cybertruck od Tesli zasłużył na miano najbrzydszego samochodu świata. Teraz pojeździcie nim w Cyberpunk 2077, za darmo.

Tesla od lat pozwala na granie w swoich samochodach. Pojazdy tej firmy jednak rzadko kiedy goszczą w grach wideo. Teraz Cyberpunk 2077 dostał modyfikację, dzięki której pojeździcie Cybertruckiem. Ale po co? Sam nie wiem, chóć po części pojazd ten pasuje do totalitarnej, depresyjnej i po prostu brudnej wizji przyszłości.

Cyberpunk 2077 – mod na Cybertruck od Tesli

Nawet jeżeli ktoś się ze mną nie zgodzi i stwierdzi, że Cybertruck to dzieło bryłowej sztuki rodem od architekta wnętrz z Łowcy Androidów, niech już mu będzie. Mimo wszystko pojazd ten kosztuje naprawdę sporo, choć wiele zależy od samej wersji. Za niektóre trzeba płacić około 60 tys. dolarów, co jest dość sporą sumą dla większości Polaków. Ceny dochodzą nawet do ponad 100 tys. dolarów, więc lepszym pomysłem wydaje się zaglądanie na naszą stronę z promocjami i tam kupowanie tanich gier i akcesoriów, a nie zbieranie na auto.

Niemniej możecie nim pojeździć i to całkowicie za darmo! Co prawda w grze, ale przynajmniej mówimy o Cyberpunku 2077. Dzieło od CD Projekt RED wydaje się jak żadna inna gra pasować do estetyki wehikułu od Tesli. Nawet jeśli nie chcecie pobierać moda, możecie obejrzeć jego krótki teaser poniżej.

W mieście przyszłości, jakim jest Night City, pasuje jak ulał. Aż trochę wstyd się przyznać, ale nawet podoba mi się ta wizja i gdyby przyszłość faktycznie była tak zła, nawet nie czułbym urażony, widząc Cybertrucka na ulicach. Niemniej sam mod może na razie wystarczyć. Jeżeli sami chcecie pokierować Cybertruckiem w Cyberpunk 2077, wystarczy udać się na Nexus Mods (o, w tym miejscu), zalogować się na konto i pobrać pliki z modyfikacją. W grze dostępne będą trzy rodzaje pojazdu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie