Cyberpunk 2077 mody

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Oto, jak wygląda Cyberpunk 2077 na RTX 3090, z DLSS 2.2 i ponad 50 modami

Autor kanału Digital Dreams na YouTube zaprezentował właśnie nagranie, które pokazuje grę Cyberpunk 2077 na nowoczesnym sprzęcie i z ulepszeniami graficznymi.

Na koncie Digital Dreams można obejrzeć filmiki, na których autor pokazuje, jak wyciska z produkcji na PC pełnię możliwości graficznych. Pisaliśmy już chociażby o Wiedźminie 3 czy Far Cry 6. Natomiast ostatnio autor kanału opublikował film z osławioną produkcją autorstwa CD Projekt RED.

Youtuber odpalił Cyberpunka na RTX 3090 w rozdzielczości 4K i z DLSS 2.2. Do tego wszystkiego dodał ponad 50 modyfikacji oraz autorską wersję ulepszenia wprowadzającego ray tracing. Efekt można podziwiać na 9-minutowym filmiku, który prezentujemy poniżej.

Przy okazji warto wspomnieć o planach CD Projekt RED dotyczących ekspansji projektu o nazwie Cyberpunk 2077. Wersja na konsole obecnej generacji trafi do graczy dopiero w przyszłym roku, a nie, tak jak planowano wcześniej, w 2021. To samo dotyczy również Wiedźmina 3. Cyberpunk 2077 wyląduje na PS5 i Xboksie Series X w I kwartale, a Wiesiek w II kwartale 2022.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%