Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 na nocnej transmisji. Kolejna kopia tytułu w rękach gracza

CD PROJEKT ma problem z upilnowaniem swojej produkcji. Kolejna kopia Cyberpunk 2077 wpadła w ręce gracza, a ten uruchomił transmisję z gry.

Im bliżej premiery Cyberpunka jesteśmy, tym więcej przecieków z gry ma miejsce. Tak wyczekiwana produkcja budzi ekscytację wielu graczy i nic dziwnego, że osoby, którym udało się w jakiś sposób wejść przedwcześnie w jej posiadanie, chętnie dzielą się pokazami rozgrywki.

W nocy z 1 na 2 grudnia na platformie YouTube odbyła się transmisja z rzeczonej gry. Nie był to jednak pokaz-niespodzianka od CD PROJEKT RED, a live prowadzony przez pewnego szczęśliwca, który zdobył grę na PS4 ponad tydzień przed premierą. Oczywiście transmisja została szybko zdjęta przez Redów, jednak nagrania z niej wciąż krążą po sieci i można je znaleźć bez większych problemów.

Do czasu reakcji deweloperów mogliśmy obejrzeć prawie pół godziny przechadzki po Night City i mieszkaniu V. Dodatkowo podczas live’a przewinęło się kilka dialogów z Jackie’m i parę pomniejszych interakcji.

Abstrahując od rozgrywki i fabuły – Cyberpunk 2077 wygląda świetnie nawet na PlayStation 4. Jeśli podejrzewaliście, że materiał z PS4 opublikowany przez Redów był nieco podkręcony, to były to mylne przypuszczenia. Siedmioletnia konsola wciąż dobrze radzi sobie ze ślicznymi produkcjami.

Cyberpunk 2077 trafi w ręce (większości) graczy już 10 grudnia i wtedy też przekonamy się na własnej skórze, czy Redzi podołali sporym oczekiwaniom fanów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się