Cyberpunk 2077

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 znów wyciekł. Uwaga na spoilery w sieci

Kolejne osoby weszły przedwcześnie w posiadanie kopii Cyberpunk 2077. Po sieci zaczynają krążyć ogromne spoilery fabularne z gry Redów.

Nowa gra CD PROJEKT RED nie dostaje nawet chwili wytchnienia od swojej popularności, a do premiery pozostało jeszcze trochę czasu. Niedawno pudełko z grą wpadło w nieokreślony sposób w ręce jednego z amerykańskich graczy. To jeszcze nie koniec przecieków.

Na Reddicie pojawiają się kolejne materiały z gry takie jak chociażby opublikowany niedawno gameplay. Dodatkowo na internetowych forach publikowane są istotne spoilery fabularne. Jeśli ktoś bardzo mocno czeka na Cyberpunk 2077, to warto poruszać się po Internecie z dodatkową dozą ostrożności.

Łatwo natknąć się też na filmik prezentujący zawartość pudełka z Cyberpunkiem. O ile nie jest to zbyt szkodliwe dla graczy, to niektórzy wolą sprawdzać fizyczne wydania gier na własną rękę.

Filmik z unboxingu gry został już usunięty przez CD PROJEKT RED

Oczywiście żadna z wyciekłych kopii produkcji nie wpadła w ręce posiadaczy w uczciwy sposób. Według plotek, jedna z nich została wykradziona przez jednego z pracowników sieci Amazon.

Pojawienie się gry w sklepowych magazynach tworzy spore pole do popisu dla osób, które chcą popsuć zabawę innym. Podobna sytuacja miała miejsce przy okazji premiery Death Stranding, którego fabułę również mogliśmy poznać przed właściwą premierą za sprawą przecieków.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się