Cyberpunk 2077

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Oto miejsce w Cyberpunk 2077, gdzie bohater ginie najrzadziej

CD Projekt RED podzieliło się kolejną ciekawostką na temat Cyberpunk 2077. Tym razem studio wspomniało o najbezpieczniejszym rejonie w grze.

Polski deweloper udostępnił na Twitterze posta, w którym wyjawił kolejny interesujący szczegół dotyczący produkcji. Okazało się, że najbezpieczniejszą dzielnicą w Night City jest North Oak. W tym dystrykcie gracze giną najrzadziej w ciągu dnia.

North Oak to najnowsza część miasta, w której mieszkają bogaci i sławni. Działalność przestępcza nie jest tu prowadzona na szeroką skalę – i chyba to przeważa o bezpieczeństwie.

Natomiast inną Cyberpunkową ciekawostką, o której pisaliśmy w ostatnim czasie jest statystyka dotycząca liczby godzin spędzonych przez graczy w rozbudowanym kreatorze postaci. Okazało się, że fani produkcji poświęcili łącznie 6,36 mln godzin na kreowanie V i edytowanie jego wyglądu. W przeliczeniu na dni daje to aż 265 tysięcy.

Cyberpunk 2077 powrócił do PS Store 21 czerwca. Natomiast wcześniej sieć obiegła wiadomość o kolejnym patchu do gry, który łata ogromną liczbę błędów. Okazało się, że dzięki łatce wersja produkcji na PS4 staje się grywalna, ale poprawa płynności ma miejsce m.in. kosztem zmniejszenia liczby NPC-ów i pojazdów w Night City.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się