Cyberpunk 2077 - grafika z gry stworzonej przez CD Projekt RED, przedstawia mężczyznę z wyciągniętą częścią implantu oka

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Statystyka z Cyberpunk 2077 zdradza, ile godzin spędzili gracze w kreatorze postaci

Twórcy Cyberpunk 2077 zaprezentowali na Twitterze ciekawe dane dotyczące produkcji. Okazało się, że gracze spędzili w kreatorze postaci V ponad sześć milionów godzin.

CD Projekt RED co pewien czas dzieli się z internetową społecznością nowymi statystykami dotyczącymi Cyberpunk 2077. Kolejna z nich dotyczy liczby godzin spędzonych przez graczy w narzędziu do tworzenia postaci.

Polscy twórcy napisali w piątek na Twitterze, że fani produkcji spędzili łącznie 6,36 mln godzin na kreowaniu V i edytowaniu jego wyglądu. W przeliczeniu na dni daje to aż 265 tysięcy. Nic dziwnego, że edytor bohatera wzbudza tak wielkie zainteresowanie – w końcu jest to bardzo rozbudowane narzędzie, które daje wiele możliwości.

To niezła statystyka i zarazem kolejna dobra wiadomość dotycząca Cyberpunka. Ostatnio otrzymujemy same pozytywne wieści na temat produkcji. 16 czerwca pisaliśmy chociażby o powrocie gry do PS Store. W sklepie PlayStation tytuł będzie dostępny już na początku tygodnia. Oprócz tego wczoraj sieć obiegła wiadomość o kolejnym patchu do CP 2077, który łata ogromną liczbę błędów. Okazało się, że dzięki łatce wersja gry na PS4 staje się grywalna, ale poprawa płynności ma miejsce m.in. kosztem zmniejszenia liczby NPC-ów i pojazdów w Night City.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się