Cyberpunk 2077 na Google Stadia – trailer z gamescom 2019

Cyberpunk 2077 na Google Stadia – trailer z gamescom 2019
Filmiki z gier Gamescom 2019 Newsy PC Polecamy! PS4 Targi Gamescom XOne

Podczas pokazu firmy Google z okazji targów gamescom 2019, mogliśmy spojrzeć na zwiastun Cyberpunk 2077 zapowiadający grę na platformę Stadia.

Studio CD Projekt RED ogłosiło właśnie, że Cyberpunk 2077 zostanie wydany na Google Stadia — platformę umożliwiającą rozgrywkę na szerokiej gamie urządzeń dzięki strumieniowaniu.

Wersja na Google Stadia pozwoli w pełni cieszyć się wciągającą rozgrywką, nietuzinkową opowieścią oraz wykorzystującą zaawansowane rozwiązania technologiczne grafiką niezależnie od posiadanego sprzętu.

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia 2020 na PC, Xbox One i PlayStation 4. Premiera wersji na na Google Stadia odbędzie się w 2020 roku — szczegóły na temat tego wydania tytułu zostaną podane w późniejszym terminie.


Źródło: CD Projekt RED, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie