Cyberpunk 2077 – data premiery na E3 2019? CD Projekt RED potwierdza obecność na imprezie

Polski deweloper potwierdza, że w tym roku zawita na targach E3 z Cyberpunk 2077. Data premiery to najważniejsze ogłoszenie, którego oczekujemy.

Nie jest wielkim zaskoczeniem, że CD Projekt RED wybiera się na E3 2019 ze swoją nową grą Cyberpunk 2077. W zeszłym roku Polacy również byli na imprezie, choć pokaz odbywał się za zamkniętymi drzwiami.

Cyberpunk 2077 – data premiery, gameplay, screeny?

REDzi potwierdzili przyjazd na E3 2019 odpowiadając na pytanie jednego z użytkowników Twittera. Spodziewamy się, że tym razem deweloperzy przywiozą na targi nowe demo, które zostanie pokazane publicznie. Pierwszy zamknięty pokaz służył zebraniu opinii oraz wrażeń branżowych dziennikarzy i można powiedzieć, że był swego rodzaju badaniem gruntu. Teraz CD Projekt RED jest bardziej pewne swego, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by zaprezentować nowe materiały od razu szerokiej publiczności.

Pewniakiem jest nowy gameplay z Cyberpunk 2077, screeny oraz kolejna garść informacji. To, na co jednak najbardziej czekamy, to oczywiście data premiery. Ciekawe, czy twórcy uznają, że nadszedł już właściwy czas na ujawnienie tak ważnej i pożądanej wieści.

Przypominamy, że targi E3 2019 przypadają na dni 11-13 czerwca.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: