Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Cyberpunk 2077- CDPR zaprasza na Night City Wire 3. Zobaczymy nowe fragmenty z gry

CD Projekt Red za kilka dni zaprezentuje nam nowe materiały z Cyberpunk 2077. Podczas streamu Night City Wire 3 poznamy najważniejsze gangi.

Przed nami 3. odcinek (i nie ostatni) z serii Night City Wire, który rozpocznie się 18 września o godzinie 18:00. CDPR pokaże nam kolejny kawałek świata z Cyberpunk 2077. Na tapecie wylądują najniebezpieczniejsze gangi w mieście, które nigdy nie śpi. Możliwe, że poznamy ich mocne i słabe strony, cechy charakterystyczne dla danych ugrupowań i ich liderów. Poniżej mamy zajawkę atrakcji przygotowanych na nowy stream.

Jeśli wierzyć Redom na słowo, Cyberpunk 2077 jest już na ostatniej prostej przed premierą. Możemy więc spodziewać się, że nie jest to ostatni z materiałów reklamujących grę. Dla polskiego studio to jest ten czas, aby jeszcze bardziej wzmocnić wśród graczy zainteresowanie. A trzeba przyznać, że nawet największym gigantom z branży mogliby dawać korepetycje nt. kreowania i utrzymywania hype’u. Nie tylko w ramach marketingu w sieci, ale też wychodząc do użytkowników z nową linią produktów, jak np. napoi energetycznych

CD Projekt Red jest jeszcze w stanie nas czymś zaskoczyć? Osobiście nie zdziwiłbym się, gdybyśmy tuż przed debiutem gry otrzymali wideo-zaproszenie od ich gwiazdora, samego Keanu Reevesa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się