Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – napoje energetyczne Rockstar Energy będą promować grę

CD Projekt RED potwierdza współpracę z Rockstar Energy Drink, której owocem będzie Samurai Cola – napój reklamujący Cyberpunka 2077.

Oto rozwiązanie dla osób, które chciałyby eksplorować Night City nocą, ale nie cierpią na bezsenność. Działając we współpracy z CD Projekt RED, Rockstar Energy wyprodukuje oficjalny energetyk z gry Cyberpunk 2077. Na twitterowym koncie firmy możemy obejrzeć krótki filmik zapowiadający produkt.

Jeśli chcielibyście spróbować czegoś takiego, to raczej będzie to dość trudne – we wpisie czytamy, że cyberpunkowe drinki mają być dostępne wyłącznie na terenie USA. Trafią one do amerykańskich sklepów „już niedługo”.

To nie pierwsza sytuacja, gdy napój energetyczny brata się z grą – kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Monster Energy będzie promować Halo Infinite.

Cyberpunk 2077 ma zadebiutować 19 listopada 2020, trafiając na PC, PS4 i Xboksa One. Wszystko wskazuje na to, że jest to najprawdopodobniej ostateczny termin – wcześniej tytuł przekładano już dwukrotnie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się