Cyberpunk 2077 2.1 pogłębi romanse. Więcej sposobów na spędzanie czasu z Judy, Panam i nie tylko

Cyberpunk 2077 z aktualizacją 2.1. Więcej opcji i scen romansowania
Newsy PC PS5 Xbox Series

Cyberpunk 2077 w wersji 2.1 to nie tylko funkcjonalny system metra. Do gry trafią także nowe opcje romansowania i spędzania wolnego czasu z wirtualnymi partnerami.

Cyberpunk nie kończy się na łatce 2.0 i DLC Widmo wolności. Twórcy niedawno potwierdzili, że nadal zamierzają aktywnie rozwijać grę, tym razem dzięki patchowi 2.1. Ten, jak już się dowiedzieliśmy, doda rzeczy, o które fani błagali od bardzo dawna. I nie chodzi tu wyłącznie o system jazdy metrem, ale także głębsze romanse i związane z tym aktywności.

Cyberpunk 2077 2.1 to wiele nowości, w tym romanse

Teraz twórcy potwierdzili, że wątki romantyczne w Cyberpunk 2077 zostaną rozwinięte. Gdy gra się ukazała, nasze drugie cyfrowe połówki w postaci choćby Panam czy Judy po prostu „były”. Gdy już zakończyliśmy związaną z nimi linię fabularną, raczej nie mogliśmy cieszyć się ich obecnością, bo nie dało się zrobić niemal nic. Później CD Projekt RED dodał kolejne możliwości interakcji, w tym m.in. więcej SMS-owania czy rozmowy w domu. Teraz podobnych opcji będzie więcej.

Deweloperzy „zajawili” nowość za pomocą jednego gifa. Widać na nim Panam, która leży na kolanie V, a bohater gładzi jej głowę ręką. Urocze, prawda? Twórcy zapowiadają, że możemy liczyć na więcej możliwości spędzania wolnego czasu i nie tylko.

Spędź czas z tą wyjątkową osobą w jednym z apartamentów V! Będzie mnóstwo zajęć do wyboru podczas wspólnego spędzania czasu.

informują twórcy

Gracze zapewne już spodziewają się, co te „zajęcia do wyboru” mogą tak naprawdę oznaczać. Ja z kolei jestem ciekaw, jak mocno rozwinie to immersję i pogłębi kontakt z wirtualnymi postaciami, zresztą tak świetnie wykreowanymi.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie