Counter Strike Clobal Offensive CS GO wymagania sprzętowe

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Counter-Strike: Global Offensive za darmo. Oto efekt kontrowersyjnej decyzji Valve

Strategia Valve przyniosła oczekiwane rezultaty.

Od kilku tygodni CS:GO jest produkcją, w którą można grać za darmo. Do niedawno gra kosztowała bowiem około 60 złotych. Valve zdecydowało się jednak zmienić model dystrybucyjny na free 2 play i jak nietrudno się było domyślić, był to strzał w dziesiątkę.

Potwierdzają to statystyki. Otóż w grudniu na serwerach CS:GO bawiło się 20 535 709 unikalnych graczy, co jest rekordowym wynikiem w historii istnienia gry. Wynik ten podwoił liczbę graczy z listopada, czyli miesiąca poprzedzającego przyjście do darmowej wersji.

Oczywiście wejście Counter-Strike: Global Offensive do modelu f2p ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Ci drudzy sugerują, że obniży się jakość rozgrywki, bowiem będzie można spotkać więcej oszustów. My jednak czekamy na dalszy rozwój gry i to w jaki sposób producent będzie chciał zarabiać na marce. Wiadomo bowiem, że f2p nie musi oznaczać kompletnie darmowej gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się