Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Control: Ultimate Edition – znamy datę premiery na PS5 i Xbox Series

Control: Ultimate Edition już niedługo trafi na PS5 i Xbox Series X oraz S. Remedy Entertainment potwierdzili datę premiery i szczegóły portu gry.

Remedy Entertainment mają historię pełną wzlotów i pomniejszych upadków. Przeciętne Quantum Break poprzedzał świetny Alan Wake, a rok temu ukazało się Control, które zebrało skrajnie różne oceny. Jedni gracze zachwycili się ciekawym pomysłem na rozgrywkę i oprawą, a drudzy narzekali na nudnawe lokacje i średnią fabułę.

Remedy aktualnie tworzy już nowy projekt, ale w międzyczasie znalazł się czas, aby przygotować next-genowy port Control: Ultimate Edition. Został on zapowiedziany już jakiś czas temu, ale dopiero teraz otrzymaliśmy konkretną datę premiery i szczegóły nowej wersji gry.

Port ukaże się na PlayStation i Xbox Series X oraz S. Wersja cyfrowa ukaże się w sklepach 2 lutego, a fizyczna 2 marca. Poniżej możecie zobaczyć krótki teaser tego, co przygotowało Remedy.

Gra będzie posiadać dwa tryby wyświetlania:

  • Performance – 60 klatek na sekundę
  • Graphics – 30 klatek na sekundę i włączony ray-tracing

To dość standardowe połączenie, ale raczej wystarczające. Być może w przyszłości doczekamy się rozwinięcia ustawień graficznych w Control (podobnie jak w Spider-Man: Miles Morales), ale na ten moment będziemy musieli zadowolić się tylko dwiema możliwościami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się