Co powiecie na Symulator Koparki oraz Symulator Pomocy Drogowej?

Jeszcze w kwietniu będzie miała miejsce premiera dwóch gier dla fanów symulatorów.

Dig It! Symulator Koparki – skierowany jest do osób, które uwielbiają przeszywający powietrze ryk silnika wysokoprężnego oraz tony ziemi poruszane siłą potężnych koparek, buldożerów i wywrotek. Załóż własną firmę budowlaną i podejmij się zadań w obrębie tętniącego życiem miasta oraz jego okolic (m.in. żwirownia, przedmieścia, strefa robót drogowych, obszar przemysłowy). Czeka na Ciebie mnóstwo potężnych i szczegółowo odwzorowanych maszyn przemysłowych, duża liczba zróżnicowanych, dołączanych narzędzi, realistyczna fizyka zróżnicowanej gleby i podłoża – czytamy w opisie producenta.

Symulator Pomocy Drogowej – pojawi się w dedykowanej serii Niesamowite Maszyny, oferując możliwość pokierowania własnym centrum pomocy drogowej. Do Twojej dyspozycji jest cały szereg specjalnych pojazdów opartych o autentyczne modele, od klasycznych lawet po helikoptery. Akumulator rozładował się na mrozie? Samochód złapał gumę w deszczowy dzień? Chłodnica przegrzała się w upale? Twoja ekipa ratunkowa poradzi sobie nie tylko z awariami, stanowiącymi chleb powszedni w tej branży, ale będzie mogła uczestniczyć także w realistycznych misjach ratunkowych. Twoim zadaniem będą nie tylko prace operacyjne i naprawy pojazdów, przy zróżnicowanych warunkach pogodowych, ale także zarządzanie firmą – m.in. pozyskiwanie nowych klientów i szkolenia personelu – czytamy w opisie.


Obydwa tytuły trafią na półki sklepowe 16 kwietnia, wraz z polską wersją językową (lokalizacja kinowa). Gry będą dostępne w cenach: Dig It! Symulator Koparki w cenie 59,90 zł, Niesamowite Maszyny: Symulator Pomocy Drogowej w cenie 39,90 zł.

Źródło: informacja prasowa wydawcy

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

18 Shares
Share18
+1
Tweet