Clerks 3 na pierwszym zwiastunie. Zwariowana ekipa powraca na ekrany

Clerks 3 na pierwszym zwiastunie. Dante i Randal powracają
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Wieloletni fani wreszcie doczekają się zapowiadanego od lat filmu. Clerks 3 otrzymali właśnie długo obiecywany zwiastun.

Metaświat Kevina Smitha dostanie jeszcze jedną odsłonę, a już dziś możemy przyjrzeć jej się nieco bliżej. W sieci zadebiutował bowiem pierwszy trailer nadchodzącego Clerks 3, w którym powrócą uwielbiani bohaterowie. W nowej części Randal i Dante będą… kręcić film autobiograficzny. Pomogą im stali klienci i przyjaciele od lat. Jak widać, Smith nie rezygnuje z hermetycznego humoru i kreowania swojego własnego metawersum; wierzę zresztą, że to jeszcze nie wszystko, co twórca ma do powiedzenia.

Na ekranie powrócą dobrze znani bohaterowie, wsparci dodatkowo przez zupełnie nowe postaci. W obsadzie znaleźli się bowiem: Jeff Anderson (Randal), Brian O’Halloran (Dante), Jason Mewes (Jay), Kevin Smith (Cichy Bob), a także Rosario Dawson, Trevor Fehrman, Marilyn Ghigliotti, Fred Armisen, Sarah Michelle Gellar oraz Ben Affleck. Szczegóły związane z rolami każdego z aktorów nie są jeszcze znane; jak zapewne pamiętają jednak fani uniwersum stworzonego przez Kevina Smitha część z nich pojawiła się już w dwóch poprzednich produkcjach poświęconych Sprzedawcom.

Cała seria Clerks rozpoczęła się niskobudżetowym filmem zaprezentowanym przez Kevina Smitha w 1994 roku. Choć twórcy w projekt włożyli zaledwie 27 tysięcy dolarów, produkcji udało się zarobić zaskakującą sumę ponad 3 milionów. Film do dziś ma status kultowego, podobnie jak jego sequel – w Polsce dystrybuowany pod tytułem Clerks: Sprzedawcy 2. Nic więc dziwnego, że i na trzecią część fani czekają z ogromną niecierpliwością; pozostaje tylko liczyć na to, że Kevin Smith i tym razem nie zawiedzie ich oczekiwań.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy nowy tytuł od Lionsgate wejdzie do kin w naszym kraju. W Stanach Zjednoczonych poszczególne seanse będą się odbywać od września. Nam na pocieszenie został obiecany zwiastun, który znajdziecie poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie