Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

2 komentarze

Civilization VI za darmo w Epic Games Store!

Ostatnie przecieki okazały się prawdziwe – w tym tygodniu zaraz po GTA 5 Epic Games Store udostępnia bezpłatnie Civilization VI.

Najnowszą odsłonę legendarnego cyklu pobierzemy bezpłatnie pod tym adresem. Tak jak zawsze, oferta będzie ważna przez tydzień – 28 maja o godzinie 17:00 produkcja wróci do swojej starej ceny.

Za tydzień na graczy czeka coś równie ciekawego – oczywiście nie wyjawiono jeszcze tytułu kolejnego prezentu, ale jeśli wziąć pod uwagę ostatnie przecieki, zgodnie z którymi dziś miało zostać udostępnione właśnie Civilization VI, to nie jest wykluczone, że następnym razem będzie to: od 28 maja Borderlands The Handsome Collection, a od 4 czerwca ARK: Survival Evolved. Oczywiście są to wciąż nieoficjalne doniesienia – czas pokaże, czy są prawdziwe.

Civilization VI to szósta część cyklu strategii turowych, w których od podstaw budujemy własne imperium i rozwijamy je zgodnie z obraną przez siebie ścieżką, kładąc nacisk na podboje, postęp technologiczny i kulturowy czy sztukę dyplomacji. Odsłona z 2016 przyniosła szereg zmian: tytuł został zbudowany na całkowicie nowym silniku graficznym; poprawiono też AI i wprowadzono wiele innowacji na poziomie rozgrywki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%