Civilization VI za darmo w Epic Games Store!

Ostatnie przecieki okazały się prawdziwe – w tym tygodniu zaraz po GTA 5 Epic Games Store udostępnia bezpłatnie Civilization VI.

Najnowszą odsłonę legendarnego cyklu pobierzemy bezpłatnie pod tym adresem. Tak jak zawsze, oferta będzie ważna przez tydzień – 28 maja o godzinie 17:00 produkcja wróci do swojej starej ceny.

Za tydzień na graczy czeka coś równie ciekawego – oczywiście nie wyjawiono jeszcze tytułu kolejnego prezentu, ale jeśli wziąć pod uwagę ostatnie przecieki, zgodnie z którymi dziś miało zostać udostępnione właśnie Civilization VI, to nie jest wykluczone, że następnym razem będzie to: od 28 maja Borderlands The Handsome Collection, a od 4 czerwca ARK: Survival Evolved. Oczywiście są to wciąż nieoficjalne doniesienia – czas pokaże, czy są prawdziwe.

Civilization VI to szósta część cyklu strategii turowych, w których od podstaw budujemy własne imperium i rozwijamy je zgodnie z obraną przez siebie ścieżką, kładąc nacisk na podboje, postęp technologiczny i kulturowy czy sztukę dyplomacji. Odsłona z 2016 przyniosła szereg zmian: tytuł został zbudowany na całkowicie nowym silniku graficznym; poprawiono też AI i wprowadzono wiele innowacji na poziomie rozgrywki.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

2 (KOMENTARZE) “Civilization VI za darmo w Epic Games Store!

 • 24 maja 2020 at 17:43
  Permalink

  I dlatego najprawdopodobniej mówię to na 99 % moja platformą na nową generacje będzie właśnie PC.
  Sam jestem obecnie posiadaczem Xbox One S i mimo, że jestem zadowolony to jednak takich ofert jak to tam nie ma. Tylko abonament płatny jest. Xbox Series Y, który ma być ukazany mnie nie interesuje. Xbox Series X będzie najmocniejszą konsolą na rynku, ale nadal nie wiedze sensu ładować pewnie około 2 tys jak nie więcej a pewnie będzie więcej w samą zabawkę do grania. Na PC mam fb, prace, internet, muzykę itd itp a konsola służy mi jedynie do grania. Wolę już co 5 lat kupować nowy laptop do gier aniżeli konsole.

  Reply
 • 21 maja 2020 at 21:30
  Permalink

  Super że można sobie odblokować Civ VI za darmo. Czekam na dostępne dlc, bo z chęcią kupie dodatek na Polskę.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: