Civilization VI za darmo w Epic Games Store!

2 komentarze

Ostatnie przecieki okazały się prawdziwe – w tym tygodniu zaraz po GTA 5 Epic Games Store udostępnia bezpłatnie Civilization VI.

Najnowszą odsłonę legendarnego cyklu pobierzemy bezpłatnie pod tym adresem. Tak jak zawsze, oferta będzie ważna przez tydzień – 28 maja o godzinie 17:00 produkcja wróci do swojej starej ceny.

Za tydzień na graczy czeka coś równie ciekawego – oczywiście nie wyjawiono jeszcze tytułu kolejnego prezentu, ale jeśli wziąć pod uwagę ostatnie przecieki, zgodnie z którymi dziś miało zostać udostępnione właśnie Civilization VI, to nie jest wykluczone, że następnym razem będzie to: od 28 maja Borderlands The Handsome Collection, a od 4 czerwca ARK: Survival Evolved. Oczywiście są to wciąż nieoficjalne doniesienia – czas pokaże, czy są prawdziwe.

Civilization VI to szósta część cyklu strategii turowych, w których od podstaw budujemy własne imperium i rozwijamy je zgodnie z obraną przez siebie ścieżką, kładąc nacisk na podboje, postęp technologiczny i kulturowy czy sztukę dyplomacji. Odsłona z 2016 przyniosła szereg zmian: tytuł został zbudowany na całkowicie nowym silniku graficznym; poprawiono też AI i wprowadzono wiele innowacji na poziomie rozgrywki.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się