CDP.pl znów kusi niskimi cenami!

W najbliższy czwartek zamiast udać się do cukierni, być może skorzystacie z nowej promocji.

W cyfrowej dystrybucji na stronie polskiego wydawcy, znajdziecie wiele tytułów, których cena została ustalona na 4,99 zł. za sztukę. Oferta tym razem skoncentrowana będzie wyłącznie na grach, z pominięciem filmów i e-booków. Dostępnych ma być aż 50 pozycji, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Promocja obejmie m.in.: Flashback HD, Desperados 2: Cooper’s Revange, Bunch of Heroes bądź Gothic 3. Każdy z klientów, który wyda na zakupy przynajmniej 25 zł, dostanie rabat wynoszący 25% na dokonanie kolejnego zakupu na stronie internetowej.


Analogicznie do ostatniej inicjatywy CDP.pl, ma przedstawiać się sytuacja z ładowaniem paska postępu, za każdego zarejestrowanego użytkownika i każdą kupioną grę. Gdy zostanie on napełniony, pojawi się opcja nabycia pierwszej części Wiedźmina w edycji rozszerzonej. Planowany termin rozpoczęcie wyprzedaży został ustalony na 27 lutego od godziny 10:00, a zakończy się ona w weekend.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

2 Shares
Share2
+1
Tweet