CD Projekt zaczepia Elona Muska na Twitterze. Nieźle wyczuli moment

CD Projekt zaczepia Elona Muska na Twitterze
Newsy PC PS5 Xbox Series

Czyżby szykował się jakiś interes pomiędzy producentem Cyberpunka i miliarderem?

Wczoraj CD Projekt zapowiedział aż 6 nowych produkcji. Trzy ze świata Wiedźmina, drugą część Cyberpunk 2077 oraz całkiem nową markę roboczo zwaną Hadar. Było to ogromne wydarzenie i nie da się ukryć, że gracze z niecierpliwością czekają, aż któraś z wymienionych gier trafi na rynek. Do tego jednak jeszcze daleko.

Tymczasem jak to na CD Projekt przystało, potrafią oni zrobić wokół siebie szum. I tak na przykład podpięli się dwa dni temu pod post Elona Muska na Twitterze. Miliardem napisał w nim kilka informacji na temat Cybertruck – sporej wielkości pojazdu elektrycznego, który ma zamiar wyprodukować. Jak twierdzi Musk, pojazd ten może przemierzać rzeki i jest wodoodporny. Oczywiście w przypadku wody, nie może być ona zbyt głęboka.

KUP TANIEJ DOŁADOWANIE 100PLNKUP TANIEJ DOŁADOWANIE 200PLN

Cybertruck pod względem wyglądu, idealnie wpasowałoby się w klimat Cyberpunk 2077, nie trzeba by nawet go przerabiać. Świetnie wyczuł to CD Projekt, który zaczepił Elona Muska z pytaniem, czy pojazd nie pojawiłby się w ich grze.

Dla mnie brzmi to jak świetny pomysł, zresztą to nie pierwszy raz, kiedy polski producent zaczepia miliarda. Zrobili to też trzy lata temu przy okazji prezentacji Cybertrucka.

A Wam podobałby się taki pojazd w Cyberpunk 2077 lub drugiej części?

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie